Piłkarski piknik na stadionie Huraganu

20 zespołów z 14 klubów wzięło udział w Pikniku Piłkarskim, który odbył się 19 czerwca na stadionie w Międzyrzecu Podlaskim.
Impreza odbywała się pod patronatem Prezesa Lubelskiego Związku Piłki Nożnej. Młodych zawodników powitali Andrzej Mironiuk - naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu Urzędu Miasta, trener Paweł Dzięgiel z Mobilnej Akademii Młodych Orłów PZPN, Witold Wójtowicz - członek zarządu LZPN, Agnieszka Jędrzejewicz - reprezentantka Polski i mistrzyni kraju z Czarnych Sosnowiec, Michał Tusz z bialskiego oddziału LZPN.
Rywalizowali piłkarze z kategorii Orlik Starszy E1, rocznik 2010 i młodsi. Kluby wystawiły w sumie 20 zespołów. Były to: Jedynka Terespol, Red Sielczyk, Fa Lobos Biała Podlaska, Victoria I Parczew, Victoria II Parczew, Champion I Biała Podlaska, Champion II Biała Podlaska, Dwójka I Międzyrzec Podlaski, Dwójka II Międzyrzec Podlaski, AP TOP-54 Biała Podlaska, Grom Kąkolewnica, Orlęta I Radzyń Podlaski, Orlęta II Radzyń Podlaski, Dwernicki Stoczek Łukowski, AMPLUS Łuków, Huragan Międzyrzec Podlaski, Krzna I Rzeczyca, Krzna II Rzeczyca, Orlęta I Łuków, Orlęta II Łuków.
Każda ekipa rozegrała osiem 12-minutowych spotkań. Zgodnie z wytycznymi PZPN dotyczącymi szkolenia i współzawodnictwa dzieci i młodzieży nie prowadzono klasyfikacji. Każdy zespół za udział w pikniku otrzymał pamiątkowy puchar i dyplom, a trenerzy kalendarze, upominki ufundowane przez burmistrza Międzyrzeca Podlaskiego oraz suplementy Narodowego Modelu Gry PZPN.
Wręczono również nagrody indywidualne. Statuetki dla najlepszych zawodników turnieju otrzymali Nikodem Urbaniuk z Huraganu Międzyrzec oraz Antoni Banaszek z AP TOP-54 Biała Podlaska. Za najlepszą zawodniczkę uznano Paulinę Sitkowską z Gromu Kąkolewnica, a za najlepszego bramkarza - Igora Szczygielskiego z AMPLUS Łuków.
info/foto: Michał Tusz/LZPN
Dodaj komentarz:
Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
A kogo obchodzi twoje zdanie?
autor: gość
Dla mnie to nie stadion Huraganu i wprowadzanie ludzi w błąd jest niewłaściwe. Oni tam tylko grają, jak też inne kluby. Na utrzymanie stadionu ich po prostu nie stać mimo że burmistrz daje kupe kasy na klub.
autor: z
Dla każdego kibica to jest stadion Huraganu. A dyletanci niech go sobie nazywają jak chcą.
autor: gość
Nazywasz kogoś idiotą a sam nie rozumiesz najprostszych rzeczy. Huragan nie jest właścicielem stadionu i takie pisanie jest celowym lub nie, wprowadzaniem ludzi w błąd!
autor: gość
Na stadionie mieści się klub,stąd bierze się nazwa.ale Huragan nigdy nie był i nie jest właścicielem stadionu.
autor: Gość
Trzeba być idiotą żeby stawiać takie zarzuty. Dla przykładu w Łodzi są dwa kluby piłkarskie, które rozgrywają swoje mecze na stadionach należących do miasta i zarządzanych przez miejską spółkę. Żaden z dziennikarzy relacjonujących wydarzenia odbywające się na tych stadionach nie pisze, że coś się odbyło na stadionie miasta łodzi czy w tym przypadku MAKiS, tylko pisze się, że to było na stadionie ŁKS czy Widzewa.
autor: gość
Gość w pierwszym poście zwrócił tylko uwagę, że stadion nie jest własnością Huraganu. A pisanie takich tytułów jest nieprawdą i nierzetelnością dziennikarską.
autor: gość
MOSiR będzie miał swój stadion jak sobie wybuduje. A ten stadion powstał wiele dekad przed powstaniem MOSiR. Tak więc MOSiR jest jedynie administratorem tego obiektu. To że PUK dostaje nadzór nad jakąś ulicą i ma ją sprzątać i pielęgnować zieleń to nie znaczy od razu że jest to ulica PUK.
autor: gość
Obiket
Stadion Miejski/MOSiR im Bronisława Saczuka, ul. Pszenna 3 Międzyrzec Podlaski
autor: tv
A od kiedy to jest stadion Huraganu?
autor: xyz
Ostatnio komentowane
- Rekordowy maraton wędkarski
- Międzyrzecka „Jedynka” z dużym dofinansowaniem!
- Miłosz Bachonko zagra podczas Dni Drelowa
- Do Siedlec autostradą jeszcze w tym roku
- Przedwakacyjny upominek firmy Wipasz dla uczniów międzyrzeckich szkół
- Wystrzałowe powitanie lata na strzelnicy LOK w Aleksandrówce
- Zaginął Grzegorz Komarowski